فایل ویدیو
🔴 آقای رئیس‌جمهور! آمار و ارقامی که از کردستان برای‌تان مخابره می‌شود غیرواقعی، غیرشفاف و تبلیغات رسانه‌ای است
 
🔵 امروز به دلیل همین سیاست آمارسازی غیرواقعی، از اعتماد ترک‌خورده مردم کردستان به دولت خبر می‌دهم
 
🔴 اعتبار تیم دولت در تهران با اعتبار مدیر دولت در کردستان ناتراز و ناهماهنگ است
 
🔵 استاندار شما به اعتماد عمومی لطمه وارد کرده است و طبق گزارش درگاه ملی آمار، کردستان در شاخص بیکاری در کف جدول رده‌بندی قرار دارد
 
🔴 اگر دولت مردمی، ایران قوی می‌خواهد و چشم خود را بر ضعف، ناکارآمدی و رفتارهای دو قطبی ساز استاندار کردستان ببندد، داستان دیگری است
 
🔵 استاندار کردستان اعتماد مردم به دولت را تنزل داده است، چرا بعد از یک استان پایین‌ترین میزان مشارکت در انتخابات اسفندماه در کشور، متعلق به کردستان است؟
 
🔴 مجری دولت در کردستان تمام همکلاسی، همشهری و دوستانش را به بدنه مدیریت استان تزریق کرده است
 
🔵 تبعیض در چینش مدیران کردستان پاشنه آشیل دولت سیزدهم است
 
🔴 هیئت محترم دولت! آیا همچنان از شکست سیاسی مجری دولت در کردستان چشم‌پوشی می‌کنید؟
 
🔵 عملکرد استاندار کردستان از گفتار درمانی گذشته و به ناامید کردن اعتماد عمومی رسیده است
 
🔴 آقای رئیس‌جمهور! نخبگان، تحصیل‌کردگان و رسانه‌ها معتقدند، کارنامه دولت شما در کردستان با عکس یادگاری و رفتار پوپولیستی استاندارتان به نقطه مطلوب نخواهد رسید
 
🔵 استانداری که نتواند بازوی اقتصادی دولت باشد، استانداری که نتواند تراز مدیریت خود را اثبات کند، استانداری که نتواند ابتکار عملش را در حوزه اشتغال نشان دهد بودن و نبودنش چه تفاوتی دارد؟
 
🔴 مدیرانی که نتوانند خود را با دولت هم‌تراز کنند و نتوانند از منابع خدادادی برای اشتغال جوانان بیکار استفاده کنند چه فرقی با مترسک دارند؟
 
🔵 آقای رئیس‌‌جمهور! آیا مردم کردستان به استاندار شما امیدوارند؟ آیا مشارکت حداقلی مردم کردستان در انتخابات اسفندماه نتیجه ناامیدی مردم از استاندار ضعیف و ناکارآمد نیست؟
 
🔴 استاندار کم‌تجربه کردستان با سیاست دوقطبی سازی و انتصاب 70 مدیر ارشد، میانی و مدیرکل از یک شهر با ترویج قاعده نامبارک همشهری‌بازی و به حاشیه راندن نخبگان، بزرگترین ضربه را بر پیکر دولت در کردستان زده است
 
🔵 انتظار از دولت مردمی در میدان این است که بحران اقتصادی، مشکل بیکاری و سوءمدیریت در چینش نیروی انسانی را بازبینی کند
 
🔴 آیا رئیس‌جمهور و هیئت دولت تصمیم ندارند به درخواست مردم کردستان، نخبگان، خبرنگاران و افکار عمومی درباره برچیدن ناعدالتی‌های حوزه مدیریت در کردستان دقت کنند؟
 
🔵 آقای رئیس جمهور! آیا سپردن مدیریت کردستان با جمعیتی بالغ به یک میلیون و ششصد هزار نفر به یک استاندار ناکارآمد استراتژی اشتباه نیست؟
 
🔴 آقای رئیس‌جمهور! در سفر شما به کردستان اعلام کردم، کردستان یکی از بیکارترین استان‌های کشور است؛ با حسن نیت دستور دادید کمیته‌ای برای برون‌رفت از بحران بیکاری در کردستان تشکیل شود؛ آیا اطلاع دارید که هیچ خبری از تشکیل کمیته رفع بیکاری نیست؟
 
کد مطلب : 668
https://pezhvakkurdestan.ir/vdcd2j096yt09.a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
۲
نظر
منتشر شده : ۲
در صف انتظار : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
 
قاسم
معاون قروه ای ، روابط عمومی، اتباع و مهاجرین ، مبارزه با قاچاق ، علوم پزشکی، آموزش و پرورش ، و خیلی های دیگه که در این مقال نمیگنجد... کردستان فقط قروه نیست جناب استاندار.
ای که دستت می رسد کاری بکن
پیش از آن کاز تو نیاید هیچکار